N371 ter hoogte van afslag naar Veenhuizen (N373) krijgt kruising met verkeerslichtenlichten

N371 ter hoogte van afslag naar Veenhuizen (N373) krijgt kruising met verkeerslichtenlichten

De N371 ter hoogte van de afslag naar de N373 is al enkele weken afgesloten, en gaat over dik twee weken weer open.

Aannemers zijn hier druk bezig geweest met het vervangen van het asfalt, een nieuwe vangrail, de berm vrij maken van Japanse duizendknoop, maar ook de kruising naar de N373 is aangepakt.

Een flink nieuw beeld is hier ontstaan. Kon men eerder vanuit Kloosterveen in één keer doorrijden vanaf de Smilderrotonde, als de weg nu open gaat, moet men rekening houden met verkeerslichten op deze kruising.

De afgelopen jaren gebeurden er veel ongelukken op deze kruising, en een kruising verder. Daardoor is er gekozen om deze kruising met verkeerslichten te beveiligen. De tweede kruising gaat over een tijd dicht, want dat wordt in de nieuwe plannen een doodlopende weg. Men kan dan nog wel vanaf de kant van de N373 bij de woningen komen, maar niet meer op de N371.

Tiplijn