In de theatershow die daaruit ontstond halen ze jeugdherinneringen op aan hun favoriete songs van het beroemde duo: van het ingetogen Sound Of Silence , Scarborough Fair en Homeward Bound tot meezingers als Mrs. Robinson , The Boxer en Cecilia . De akoestisch gespeelde liedjes worden ondersteund door sfeervolle beelden. Bovendien vertellen de twee mannen fraaie anekdotes en persoonlijke herinneringen.
Jop Wijlacker
Ik herinner mij, dat ik als zevenjarig jongetje samen met mijn vader, moeder, broer en zus in de auto op weg was naar Zuid-Frankrijk. We hadden 3 bandjes: ABBA Greatest Hits, een bandje met gesproken avonturen, en Simon&Garfunkel s Bridge Over Troubled Water. Deze laatste was onze absolute favoriet.
Dennis Kolen
Wat ik wel weet, is dat Paul een van de grootste componisten van onze tijd is. Zijn songs zijn ingenieus, intelligent en met heel veel toewijding geschreven.
Meer: DNK rabo zaal op 15 februari 20.30 uur
Adverteren op Assen Stad? Bekijk hier de mogelijkheden of neem hier contact met ons op.