Simon & Garfunkel acoustic - sounds of silence

Simon & Garfunkel acoustic - sounds of silence

Ergens backstage in Duitsland, tijdens een spontaan optreden, kwamen Jop Wijlacker en Dennis Kolen achter hun gemeenschappelijke liefde voor Simon & Garfunkel.

In de theatershow die daaruit ontstond halen ze jeugdherinneringen op aan hun favoriete songs van het beroemde duo: van het ingetogen Sound Of Silence , Scarborough Fair  en Homeward Bound  tot meezingers als Mrs. Robinson , The Boxer  en Cecilia . De akoestisch gespeelde liedjes worden ondersteund door sfeervolle beelden. Bovendien vertellen de twee mannen fraaie anekdotes en persoonlijke herinneringen.

Jop Wijlacker
Ik herinner mij, dat ik als zevenjarig jongetje samen met mijn vader, moeder, broer en zus in de auto op weg was naar Zuid-Frankrijk. We hadden 3 bandjes: ABBA Greatest Hits, een bandje met gesproken avonturen, en Simon&Garfunkel s Bridge Over Troubled Water. Deze laatste was onze absolute favoriet. 

Dennis Kolen
Wat ik wel weet, is dat Paul een van de grootste componisten van onze tijd is. Zijn songs zijn ingenieus, intelligent en met heel veel toewijding geschreven. 

Meer: DNK rabo zaal op 15 februari 20.30 uur

Tiplijn